cz
603 847 896

O nás

Výroba nábytku na zakázku

Kvalitní nábytek za rozumnou cenu

Vše pro spokojenost zákazníka!

Firma Zvintr působí v současné době v moderních a rozsáhlejších prostorách. Také jejich špičkové vybavení přispívá ke zvýšení kvality všech výrobků. Zákazníkům jsme schopni stoprocentně garantovat jak profesionálně odvedenou práci, tak i splnění dohodnutých termínů. Nabízíme maximální servis za dostupné a rozumné ceny.


Nábytek z lamina a dřeva na míru

Měníme sny zákazníků ve skutečnost!

Zakázková výroba nábytku zahrnuje komplexní služby. Naši zkušení designéři nejprve každému ze zákazníků navrhnou nejlepší možná řešení, propracované do každého detailu a po vzájemné dohodě s klientem následuje s mimořádnou pečlivostí fáze výroby, při níž se používají nejrůznější materiály, jako lamino, dýha, masiv nebo MDF a to i ve vysokém lesku. Samozřejmostí je použití kvalitního nábytkového kování a možnost zakomponování např. nerezových, hliníkových či skleněných doplňků. V rámci výrobního procesu se využívají moderní technologie a pracovní postupy s důrazem na každý detail tak, aby výsledek maximálně uspokojil veškeré představy zákazníka.


Nábytek pro bary, restaurace, hotely, kanceláře

Naše nabídka je opravdu pestrá…

Nábytek na míru zhotovujeme jak do bytových, tak také do komerčních prostor, jako jsou bary, restaurace, penziony, hotely nebo kanceláře. Na zakázku vyrobíme opravdu vše - kuchyně a jídelny, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje,šatny (i vstupy), pracovny či koupelny, atp. S našimi kvalitními produkty se mohou zákazníci setkat na tuzemském i zahraničním trhu.


Moderní design nábytku na zakázku

Hledáte exkluzivitu, reprezentativnost, moderní design a propracovanost detailů?

Abychom se v bytě, domku či kanceláři cítili příjemně, obklopujeme se nejrůznějšími předměty a dekoracemi,…ale především kvalitním funkčním nábytkem. Nemalým bonusem nepochybně je, pokud nábytek plně odpovídá našim představám a požadavkům. Nábytek - „šitý na míru“- přináší všem zákazníkům firma Zvintr, která se již od roku 1997 zabývá zakázkovou výrobou kvalitního nábytku. Profesionální tým naší firmy je schopen splnit i ty nejnáročnější představy klientů.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat – jsme tu pro vás!


Nábytek - reference

SIGNUM s.r.o. Hustopeče
SIGNUM s.r.o. Moravský Písek
SIGNUM s.r.o. České Budějovice
JME Hodonín a.s.
IPVZ Brno
Moravské naftové doly
POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.
Stavby mostů a silnic Hodonín a.s.
BORS Břeclav a.s.
Státní archiv Mikulov
Lesní závody Židlochovice
Hasičský záchraný sbor okr. Hodonín
ZŠ Moravský Písek
MŠ Moravský Písek
SYSTEM TECHNOLOGY CZ spol. s r.o. 
 
Věříme, že i vy budete spokojeni s našimi výrobky.