cz
518 387 590

Kuchyně

Současný trend v designu interiérů preferuje propojenost kuchyně, jídelny a obývacího pokoje.
Pokud toužíte po takovém moderním interiéru, navrhneme a vyrobíme vám kuchyň, jídelnu a obývací pokoj v jednotném duchu, včetně doplňků. Přitom je možné použít módní atraktivní materiály jako jsou exotické dýhy (macasar, palisandr, zebráno, ořech a další) v kombinaci s vysokým leskem, nerezovými nebo hliníkovými doplňky a sklem.

Ale ne každý je vyznavačem moderního designu. I pro toho umíme vyrobit kvalitní klasickou nebo rustikální kuchyň.

Samozřejmostí při výrobě kuchyně je vybavení vestavnými spotřebiči (Brandt, De Dietrich, BOSH, AEG, Electrolux, Zanussi, Whirlpool, ...) dle přání zákazníka.

Vysokou kvalitu kuchyní kromě vlastního zpracování podtrhuje i kvalitní nábytkové kování, včetně doplňkového programu světových firem jako Blum, Schachermayer, Häfele, Kesseböhmer, Blanco, aj.

Kuchyně s jídelnou

Kuchyně s jídelnou - provedení - MDF bílá lakovaná, vysoký lesk, dýha ořech s masivními nákližky, pracovní deska umělý kámen, zadní obklad kalené barevné sklo

VizualizaceKuchyně s jídelnou - realizaceKuchyně se snídaňovým stolkem - vizualizace

Kuchyně se snídaňovým stolkem - provedení - MDF bílá lakovaná, vysoký lesk, pracovní deska a zadní obklad v dezénu wenge LuisianaKuchyně se snídaňovým stolkem - realizaceKuchyně - IIIVizualizace kuchyní